REKLAMA

Sport, hobby » Cestování a rekreace » Ubytování České Budějovice - levné a kvalitní

Přidáno 31.12.2013 v 16:12, typ Prodej / Nabídka
Ubytování České Budějovice – levné a kvalitní.

Nabízíme levné ubytování ve městě České Budějovice. Ubytování je vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Levné ubytování se nachází v tiché a klidné části města České Budějovice. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a neomezená možnost parkování.

Levné ubytování v Českých Budějovicích má pokoje rozděleny na kuřácké a nekuřácké a jsou plně a kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. Některé pokoje ubytování České Budějovice jsou vybaveny kuchyňkou s mikrovlnkou.

Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Levné ubytování České Budějovice se nachází v severovýchodní tiché části města za pivovarem Budvar.

České Budějovice jsou k ubytování velice vhodným městem, protože jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Pokud navštívíte České Budějovice, levné ubytování lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.

Největší zájem o levné ubytování ve městě České Budějovice je koncem letních prázdnin v době konání jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem o ubytování v Českých Budějovicích bývá také na jaře a na podzim, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích v těchto termínech doporučujeme, aby si zajistili ubytování s větším časovým předstihem.
Inzerent : Marie Srbová
Telefon : 721 589 838
Web: www.ceske-budejovice-ubytovani.cz
Cena: 350 Kč
Oblast inzerce: Celá ČR
Zhlédnutí inzerátu: 723x

+ další 2 obrázky

Odpovědět na inzerát

Vaše jméno * :
Váš email * :
Váš telefon * :
Text vaší reakce * :
Údaje zvárazněné * jsou povinne.
Odeslat
REKLAMA
PŘIDAT INZERÁT ZDARMA
REKLAMA

Inzerujte snadno a rychle

Pomocí aplikace Inzerter, v nabídce je více než 70 českých inzertních serverů.
REKLAMA
REKLAMA

Vaše reklama zde ?