REKLAMA

Sport, hobby » Cestování a rekreace » Penziony - Ubytování Minor České Budějovice

Přidáno 31.12.2013 v 16:17, typ Prodej / Nabídka
Penziony - Ubytování Minor České Budějovice.

Ubytování Minor České Budějovice, je mezi penziony ve městě České Budějovice oblíbené a levné ubytování. Ubytování má vlastní restauraci a uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily a poskytne Vám kvalitní a příjemné ubytování se snídaní v klidné zóně Českých Budějovic.

Penziony - ubytování Minor České Budějovice nabízí pokoje kuřácké i nekuřácké. Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí a minibarem. V celém objektu Penziony - ubytování Minor České Budějovice je k dispozici Wi-Fi internet zdarma.

Ne všechny levné penziony ve městě České Budějovice jsou vybaveny vlastní restaurací. Ubytování Minor České Budějovice Vám tuto službu samozřejmě poskytne. Restaurace je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část.

Ubytování Minor České Budějovice má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané penziony ve městě České Budějovice, které se od roku 1990 věnují ubytování hostů.

Ubytování Minor České Budějovice je vhodné pro všechny turisty i obchodní cestující, kteří hledají mezi penziony v Českých Budějovicích kvalitní a levné ubytování.

Penziony – levné ubytování Minor České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou, která patří mezi nejznámější české památkové rezervace.
Inzerent : Jiří Srba
Telefon : 387 319 304
Web: www.penziony-ceske-budejovice.cz
Cena: 350 Kč
Oblast inzerce: Celá ČR
Zhlédnutí inzerátu: 1021x

+ další 2 obrázky

Odpovědět na inzerát

Vaše jméno * :
Váš email * :
Váš telefon * :
Text vaší reakce * :
Údaje zvárazněné * jsou povinne.
Odeslat
REKLAMA
PŘIDAT INZERÁT ZDARMA
REKLAMA

Inzerujte snadno a rychle

Pomocí aplikace Inzerter, v nabídce je více než 70 českých inzertních serverů.
REKLAMA
REKLAMA

Vaše reklama zde ?