REKLAMA

Sport, hobby » Cestování a rekreace » Hotely České Budějovice - ubytování Minor

Přidáno 31.12.2013 v 16:15, typ Prodej / Nabídka
Hotely České Budějovice - ubytování Minor.

Hledáte-li kvalitní a levné ubytování mezi hotely ve městě České Budějovice, přijměte nabídku Hotely - levné ubytování Minor, které se nachází v klidné části Českých Budějovic.

Hotely České Budějovice mají v okolí mnoho historických i kulturních památek. Levné hotely České Budějovice jsou vhodné pro služební cesty a dovolenou.

Hotely v Českých Budějovicích mají ve svém okolí také mnoho cyklistických i turistických tras. Levné ubytování Minor i ostatní hotely v Českých Budějovicích mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí. Levné hotely České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst.

Levné ubytování Minor České Budějovice má více než dvacetiletou tradici a patří mezi oblíbené a levné hotely a ubytování ve městě České Budějovice. Je vhodné pro všechny, kteří hledají mezi hotely v Českých Budějovicích kvalitní a levné ubytování. Levné ubytování Minor České Budějovice Vám nabídne pokoje kuřácké i nekuřácké.

Ubytování Minor patří mezi levné ubytování a hotely v Českých Budějovicích, které jsou vybaveny parkovištěm a restaurací. Klidné a levné ubytování nabízí levné hotely v okrajových částech města České Budějovice.
Inzerent : Jaroslav Srba
Telefon : 387 314 949
Web: www.hotely-ceske-budejovice.cz
Cena: 430 Kč
Oblast inzerce: Celá ČR
Zhlédnutí inzerátu: 781x

+ další 2 obrázky

Odpovědět na inzerát

Vaše jméno * :
Váš email * :
Váš telefon * :
Text vaší reakce * :
Údaje zvárazněné * jsou povinne.
Odeslat
REKLAMA
PŘIDAT INZERÁT ZDARMA
REKLAMA

Inzerujte snadno a rychle

Pomocí aplikace Inzerter, v nabídce je více než 70 českých inzertních serverů.
REKLAMA
REKLAMA

Vaše reklama zde ?