REKLAMA

Sport, hobby » Cestování a rekreace » Hotel Minor České Budějovice ubytování

Přidáno 31.12.2013 v 16:10, typ Prodej / Nabídka
Hotel Minor - České Budějovice ubytování.

Hotel Minor České Budějovice nabízí kvalitní a levné ubytování v Českých Budějovicích. Kromě příjemného ubytování Vám levný hotel Minor nabídne také restauraci a parkoviště. Recepce se ubytování hostů věnuje nonstop.
Ubytování hotel Minor České Budějovice se řadí mezi levné hotely a vyhledávané ubytování v Českých Budějovicích. Ubytování hotel Minor je situováno v klidném a tichém prostředí. Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky hotel Minor České Budějovice akceptuje, ale pouze po předchozí dohodě s recepcí.
Restaurace ubytování hotel Minor České Budějovice je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část a nabídne Vám speciality kuchyně a výborné budějovické pivo. V restauraci i v celém objektu levné ubytování hotel Minor v Českých Budějovicích je možné bezdrátové připojení k Wi-Fi internetu.
Ubytování hotel Minor České Budějovice Vám nabídne kvalitní profesionální služby. O Vaše pohodlné ubytování se postará vstřícný a ochotný personál.
Ubytování České Budějovice hotel Minor lze také využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolí Českých Budějovic, za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou. V Českých Budějovicích, v okolí ubytování hotel Minor se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek.
Inzerent : Irena Srbová
Telefon : 387 314 949
Web: www.hotelminor.cz
Cena: 430 Kč
Oblast inzerce: Celá ČR
Zhlédnutí inzerátu: 786x

+ další 2 obrázky

Odpovědět na inzerát

Vaše jméno * :
Váš email * :
Váš telefon * :
Text vaší reakce * :
Údaje zvárazněné * jsou povinne.
Odeslat
REKLAMA
PŘIDAT INZERÁT ZDARMA
REKLAMA

Inzerujte snadno a rychle

Pomocí aplikace Inzerter, v nabídce je více než 70 českých inzertních serverů.
REKLAMA
REKLAMA

Vaše reklama zde ?