REKLAMA

Reality » Prodej bytů » Bytové buňky, ateliéry, komerční buňky

Přidáno 20.6.2022 v 10:08, typ Prodej / Nabídka
Nabízíme prodej Bytové buňky, ateliéry, komerční apartmány nebo více bytových buněk, ateliérů nebo komerčních apartmánů
Nabízíme bytové buňky na bydlení nebo na pronajímání lidem, kteří hledají nájemní bydlení. Cena takové jedné bytové buňky, apartmánu, komerční buňky je 300.000,- Kč. A když by se vzala na Bytovou buňku, na ateliér nebo na komerční apartmán půjčka nebo úvěr, tak by splátka činila třeba jen 2.800,- Kč měsíčně.
Také máme jinou aktivitu a tou je rozprodej větších pozemků na jednotlivé stavební parcely a této naší další aktivity lze využít.
Nebo si pozemek pod bytové buňky, ateliéry, komerční apartmány seženete sami. Poskytneme vám je, pokud chcete a máte zájem.
Také je možno si umístit na 1 stavební parcele 6 těchto bytových buněk, ateliérů, komerčních apartmánů najednou. 3 vedle sebe a ve 2 podlažích.
A také můžeme pořídit mezonetové bytové buňky, ateliéry a komerční apartmány.
Jsou to vlastně ateliéry. Komerční apartmány.
Ale pronajímat je lze. V dnešní době za cenu obvyklou. Až např. i 13.000,- Kč měsíčně. Zajímavé pro Vás.
Bytová buňka neboli ateliér je nová. A tedy vydrží. Příjemná. Velikost 34 m2. Což už je příjemný vzdušný prostor na bydlení.
Lze také udělat jako mezonetový typ, což už je luxus. Za příplatek. Dvě manželské postele, to je v dnešní době u takových bytových buněk na krátkodobé pronájmy standart. Klienti z USA nebo z Kanady jsou na takový standart běžně zvyklí.
Se sháněním klientů na krátkodobé či střednědobé pronájmy bychom pomohli.
Cena je uvedena bez nájmu pozemku a bez DPH.

A k Bytové buňce (k ateliéru) od nás je možné mít ještě i bonus. Můžeme pomoci s prospektem a jeho schválením příslušném úřadu. A dále nabízíme on line shánění klientů na krátkodobé pronájmy.
Můžeme pomoci s pozemkem. Buď ke koupi, nebo sehnat pozemek jako stavební parcelu pro 6 Bytových buněk (komerčních apartmánů). Na financování takové stavební parcely jde zprostředkovat hypoteční úvěr. A na 6 bytových buněk pak jiný druh financování.
A také můžeme pomoci se sehnáním pozemku na pronájem, kde by pořizovací investice by byly nižší.
U Prahy 4 je jeden pozemek, jehož majitel by Vám pozemky pod Bytové buňky (atelíéry)asi pronajal, ale bylo by to přes pana Adama Azijeva. Pozemek se nachází ve Zdiměřicích. A podle územního plánu tam mohou být až 4 nadzemní podlaží. A projektem pomůže pan ing. arch. Tomáš Podhajský.
A v plánu je kombinace koupení domu za 1 EUR a k němu provozovat Bytové buňky (ateliéry) u moře.
Za projektem stojí pan Miloš Hora, Bussmark, developer, který postavil 2.500 bytů a udělal 5.000 aukcí. Více osobně, nebo po telefonu nebo emailem nebo přes whatsapp. Leták, prospekt zašleme na email.

V případě zájmu o více informací zašlete prosím odpověď přes odpovědní formulář. Děkujeme. A můžete nám poslat pro urychlení SMS na uvedené tel. číslo ve tvaru:
Dobry den, prave jsem Vam odeslal kontaktni email ohledne zajmu o informace k moznosti porizeni Bytove bunky. Fialová
Inzerent : Fialová
Telefon : 731314384
Cena: 300 000 Kč
Oblast inzerce: Celá ČR
Zhlédnutí inzerátu: 6x

+ další 2 obrázky

Odpovědět na inzerát

Vaše jméno * :
Váš email * :
Váš telefon * :
Text vaší reakce * :
Údaje zvárazněné * jsou povinne.
Odeslat
REKLAMA
PŘIDAT INZERÁT ZDARMA
REKLAMA

Inzerujte snadno a rychle

Pomocí aplikace Inzerter, v nabídce je více než 70 českých inzertních serverů.
REKLAMA
REKLAMA

Vaše reklama zde ?